![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/07/damla-demirkol2.jpg)
Öğrencimiz Eskrim’de Türkiye 2.’si Oldu
4 Temmuz 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/07/özde-kopan1.jpg)
Eskrim Türkiye Şampiyonası’nda Bronz Madalya
8 Temmuz 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/07/milli-takım.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları öğrencilerimiz Duru Naz Muti ve Egemen Çivici, Briç U16 Türk Milli Takımı’yla birlikte Norveç’in başkenti Oslo’da ülkemizi temsil edecek.
Dünya Briç Federasyonu tarafından 4-11 Temmuz 2019 tarihleri arasında düzenlenen Avrupa Genç Takımlar Şampiyonası’nda Türkiye adına yarışacak öğrencilerimize başarılar diliyoruz.
#tedkdzereğlikoleji
#tedbriçmillitakım