![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/bilişim1.jpg)
Bilişim Teknolojileri Yarışmalarında Dereceye Girenler Belli Oldu
20 Mayıs 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/kortej1_001.jpg)
Gurur Duyduk!
20 Mayıs 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/satranç1_001-984x480.jpg)
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Türkiye Satranç Federasyonu tarafından ilçemizde düzenlenen turnuvaya ev sahipliği yaptık.
TED Kdz. Ereğli Koleji Özel Lisesi binasında gerçekleştirilen ve her yaştan satranç oyuncusunun katıldığı Açık Kategori Satranç Turnuvası’nda İsviçre 5 tur sistemi uygulandı.