![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/04/Masatenisigünü-6_001.jpg)
Birlikte Masa Tenisi Oynadık
7 Nisan 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/04/SedatOrsel-3_001.jpg)
Sedat Örsel’i Konuk Ettik
10 Nisan 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/04/PazarAlışveriş-2_001-1024x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel İlkokulu 3. Sınıf öğrencilerimiz, pazar alışverişine çıktı. Kadı Tarlası Semt Pazarı’na giden öğrencilerimiz, Matematik dersinde öğrendikleri “lira-kuruş” ilişkisini ve nesneleri “gram ve kilogram” cinsinden ölçme kazanımlarını, meyve ve sebze satın alarak deneyimlediler.
#tedkdzereğlikoleji