![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/03/TedKdzEreğli_iklim-4.jpg)
İklim İçin Okul Grevindeydik!
29 Mart 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/03/TedKdzEreğli_iklim-7.jpg)
İklim İçin Okul Grevinin Ardından
30 Mart 2019![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2019/03/KitapOkuma-5-1200x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel İlköğretim Okulu 3. Sınıf öğrencilerimiz, Kütüphane Haftası nedeniyle anlamlı bir etkinlik gerçekleştirdiler. Okul öncesi sınıfları ziyaret eden 3. Sınıf öğrencilerimiz, kardeşlerine hikaye kitabı okudular. MiniTED ve Hazırlık grubu öğrencilerimiz, kitap okuma etkinliğinden büyük keyif aldılar.
#kütüphanehaftası
#kitapokumaetkinliği
#tedkdzereğlikoleji