![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2018/11/okulöncesi-3_001.jpg)
Türkiye’nin ilk “Gezici Kitabevi” projesi olan PAFİN Okulumuzda
27 Kasım 2018![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2018/11/sld-14.jpg)
50 .YIL
29 Kasım 2018![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2018/11/Acess9Prj-1-1-835x480.jpg)
ABD Büyükelçiliği Eğitim Ataşesi David Fay’i okulumuzda ağırladık. David Fay, ABD elçiliği ve TED ortak projesi olan ACCESS-9 sosyal sorumluluk projemizde yer alan okulumuzda İngilizce eğitimi verdiğimiz ilçemizdeki devlet okullarında öğrenim gören 30 öğrencimizle tanıştı. ACCESS-9 derslerimize katılıp öğrencilerimize sunum yapan David Fay, öğrenci ve öğretmenlerimizden programla ilgili dönütler alıp paylaşımlarda bulundu. David Fay’e bu verimli ve eğlenceli ziyareti için teşekkür ediyoruz.
#access-9
#tedkdzereğlikoleji