![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2024/05/438094642_18346151296107259_4175961790575971693_n-150x150.jpg)
“Minik Kızlar Tenis Takımımız”
20 Mayıs 2024![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2024/05/438096890_18346298365107259_1557890420535417855_n-150x150.jpg)
“Bir Şehir Bir İnsan“
20 Mayıs 2024![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2024/05/438081565_18346157440107259_5130943885414181825_n-1200x480.jpg)
TED Kdz.Ereğli Koleji Vakfı Özel İlkokulu 3. Sınıf Öğrencilerimizden Emre Yılmaz ve Kerem Yılmaz Türkiye Tenis Federasyonunun düzenlediği 9-10 Tenis Turnuvasında dereceye girmiştir. Emre Yılmaz, 9 yaş Turuncu Top Erkekler Kategorisinde Zonguldak Grup 2’ncisi, Kerem Yılmaz aynı kategoride Grup 1’incisi olmuştur. Öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
#tedkdzereğlikoleji #tedliolmakayrıcalıktır #eğitimdeğiştirir #ted
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2024/05/438081565_18346157440107259_5130943885414181825_n-1024x1024.jpg)