![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/08/WhatsApp-Image-2020-08-22-at-11.19.14.jpeg)
1.Sınıf Öğrencilerimizle Buluşma
24 Ağustos 2020![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/08/yüzyüzeeğitim-1_001.jpg)
8 ve 12. Sınıf Öğrencilerimiz Okulda!
24 Ağustos 2020![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/08/8.-sınıf-bilgilendirme2-900x480.jpeg)
Yüz yüze eğitime başlayan TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu 8. Sınıf öğrencilerimizin velileri ile okulumuzda bir toplantı gerçekleştirildi. Ortaokul Müdürü Sahir Akçakoca, 2020-2021 eğitim öğretim yılı planlamaları, Liseyi Geçiş Sınavı hazırlık programı ve pandemi kurallarına ilişkin velilere ayrıntılı bir sunum yaptı.