![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/05/OgretirkenOgrenme.png)
Öğretirken Öğreniyoruz
18 Mayıs 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/05/3-ilkokul_001.jpg)
19 Mayıs Anaokulu ve İlkokul Çevrimiçi Töreni
19 Mayıs 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/05/19-Mayis_2021.png)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu 8. sınıf öğrencilerimiz, 19 Mayıs coşkusunu ve Atalarına olan saygılarını sanatla dile getirdiler. Milli duygularını sanatla ifade eden öğrencilerimiz Atatürk Gençleri olduklarını bir kez daha gösterdiler.
#19mayıs
#19mayısatatürküanmagençlikvesporbayramı
#tedkdzereğlikoleji
Video İçin Tıklayınız : “19 Mayıs coşkusu“