![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/03/AgacDikme.jpg)
14 Mart Dünya Matematik Günü’nde büyük ve değerli bir jest!
15 Mart 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/03/IMG_20210316_131124-1_001.jpg)
3. sınıf öğrencimiz Yusuf Güney Elmas ilk kişisel sergisi
17 Mart 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/03/4a-1080x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel İlkokulu 4. Sınıf öğrencileri, 8-14 Mart Bilim ve Teknoloji Haftası etkinliği olarak, Fen Bilimleri dersinde öğrendikleri “Maddenin Halleri” konusu ile ilgili, Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersinde kodlama çalışması yaptılar.”
#tedliolmakayrıcalıktır
#tedkdzereğlikoleji
#ted