![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/03/Dijitalbaba-1_001.jpg)
Çevrimiçi Dünyada Dijital Denge
17 Mart 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/03/ekinoks-1_001.jpg)
6.sınıf öğrencilerimiz, Ekinoks etkinliği.
18 Mart 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/03/WhatsApp-Image-2021-03-17-at-12.47.12-1024x480.jpeg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Ortaokulu 7.sınıf öğrencilerimiz, “LGS Ön Hazırlık” sunumuyla değerli ortaokul müdürümüz Cemal Sahir AKÇAKOCA ile buluştular. 8. sınıf süreçleri hakkında detaylı bilgilerin paylaşıldığı sunumda; öğrencilerimizin karşılaşacağı yeni nesil soru tarzları incelenmiştir. Etkili ve verimli çalışmanın nasıl olması gerektiğini öğrenen öğrencilerimiz, 7. ve 8. sınıfın önemi üzerine merak ettikleri konular hakkında farkındalıklarını geliştirdiler.