![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/11/KOSU2.jpeg)
“Eğitimde Fırsat Eşitliği” İçin Koşacaklar
2 Kasım 2020![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/11/eysankurt_001.jpg)
Öğrencimiz, Okçulukta Zonguldak İkincisi
3 Kasım 2020![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2020/11/5ve9lar2_001-768x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları’nda yüz yüze eğitimde üçüncü aşama kapsamında, 5 ve 9. sınıf öğrencilerimiz bugün ders başı yaptı. Haftada iki gün yüz yüze, haftada üç gün online eğitime devam edecek öğrencilerimiz, pandemi kurallarına uygun biçimde şubelerine göre farklı günlerde okulda olacaklar.