![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/almancailkokul.jpg)
WIR SIND IM SUPERMARKT!
17 Ekim 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/elyikama2.jpg)
15 Ekim Dünya El Yıkama Günü
17 Ekim 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/WhatsApp-Image-2022-10-14-at-13.14.42-1200x480.jpeg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel İlkokulu 2. sınıf öğrencilerimiz TED Aidiyet etkinlikleri kapsamında “TED’liyiz büyük bir aileyiz.” adlı çalışmalarını gerçekleştirdiler. Bu çalışma ile ülkemizin pek çok şehrinde Türk Eğitim Derneği eğitim kurumları olduğunu öğrendiler.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
Video1 İçin Tıklayınız : “TED’de bir gün”