![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/collage-1.jpg)
4. Sınıf Öğrencileri Fen Bilimleri ve Laboratuvar Dersinde.
11 Ekim 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/1ler.jpg)
1.sınıf öğrencilerimiz matematik dersinde.
11 Ekim 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/baslik-1080x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel İlkokulu 4. Sınıf Öğrencileri okullarına olan aidiyetlerini göstermek için TED logosu üzerinde sanatsal bir çalışma gerçekleştirdiler. Çalışmalarıyla okulumuzun duvarlarını süsleyen öğrencilerimize teşekkür ediyoruz.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/1-1024x1024.jpg)
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/2-1024x1024.jpg)
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/3-1024x1024.jpg)
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/baslik-1024x1024.jpg)