![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/WhatsApp-Image-2022-10-05-at-09.33.21.jpeg)
7.sınıf öğrencilerimiz canlarıyla🧿
7 Ekim 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/WhatsApp-Image-2022-10-05-at-13.54.33.jpeg)
Lisemizde Öğrenci Temsilciliği seçimi.
7 Ekim 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221005_132848-1200x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Anaokulu öğrencilerimiz 4 Ekim Hayvanları Koruma Gününde hayvan dostlarımıza karşı duyarlılık ve hayvan sevgisine dikkat çekmek için sınıf arkadaşlarıyla hazırladıkları sunumları paylaştılar.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
Video1 İçin Tıklayınız : “Hayvanları Koruma Günü”