![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/09/IMG_5447.jpg)
1. Sınıf Öğrencilerimiz, müzik dersinde
26 Eylül 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/09/IMG_5446.jpg)
MiniTED’lilerimizin benim hakkımda her şey’’ etkinliği.
26 Eylül 2022![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/09/1-1080x480.jpg)
TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı İlkokulu 2,3 ve 4. sınıf öğrencileri, rehberlik etkinlikleri kapsamında yaratıcı dramada, rol playing tekniğiyle birbirlerinin yerine geçerek, arkadaşlarının özeliklerini beden dillerini kullanarak canlandırdılar. Öğrenciler kendilerinin ve farklı bireylerin kişilik özelliklerini ve becerilerini tanımlayabilme ve empati becerilerini geliştirebilmelerini destekleyen bu etkinlikte keyifli vakit geçirerek beden dilinin önemini öğrendiler.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/09/1-1024x1024.jpg)
![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2022/09/2-1024x1024.jpg)