![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/04/115b9e27-fda7-40f0-95d2-d0ea073496e4.jpg)
Yurtdışı Eğitimini Yeni Normal Nasıl Etkiledi ?
9 Nisan 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/04/1-3.jpg)
II. dönemi 9. Sınıflar Bireysel Veli Görüşmelerini gerçekleştirdik.
11 Nisan 2021![](https://www.tedkdzeregli.k12.tr/wp-content/uploads/2021/04/1617905280921-1200x480.jpg)
TED Kdz.Ereğli Koleji Vakfı Özel İlkokulu 1.sınıf öğrencilerimiz uzaktan(çevrimiçi) ve yüz yüze eğitimde ,derslerde öğrendikleri konuları etkinliklerle pekiştirmeye devam ediyor.1.sınıf öğrencilerimiz Türkçe dersinde öğrendikleri Harf-Hece-Kelime-Cümle konusu ile ilgili bu etkinlikte, seçtikleri harfle ilgili uygun bölümlere harf-hece-kelime-cümle örnekleri yazarak keyifli vakit geçirdiler.
#tedkdzereğlikoleji
#tedliolmakayrıcalıktır
#eğitimdeğiştirir
#ted